Grev Wedels Moderne

Auksjon torsdag 8. juni 2000 kl 20:00

Store Sal

Deberitz, Per (1880-1945)
Skjærgårdslandskap 1932

Olje på lerret
44x55
Signert og datert nede t.v.: P. Deberitz 32.

Auksjonert torsdag 8. juni 2000 kl 20:00

Vurdering