Deberitz, Per(1880-1945)
Skjærgårdslandskap 1932
Olje på lerret
44x55
Signert og datert nede t.v.: P. Deberitz 32.
Vurdering
Auksjonert torsdag 8. juni 2000 kl 20:00
Olje på lerret
44x55
Vurdering