Auksjon torsdag 8. juni 2000 kl 20:00
Deberitz, Per(1880-1945)
Skjærgårdslandskap 1932

Olje på lerret
44x55
Signert og datert nede t.v.: P. Deberitz 32.

Vurdering

Auksjonert torsdag 8. juni 2000 kl 20:00