Storstein, Aage(1900-1983)
Furutrær 1946
Olje på plate
55x46
Signert og datert nede t.v.: Storstein -46
Vurdering
Auksjonert torsdag 8. juni 2000 kl 20:00
Tilslag NOK 11 000
Olje på plate
55x46
Vurdering