Grev Wedels Moderne

Auksjon torsdag 8. juni 2000 kl 20:00

Store Sal

Storstein, Aage (1900-1983)
Furutrær 1946

Olje på plate
55x46
Signert og datert nede t.v.: Storstein -46

Auksjonert torsdag 8. juni 2000 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 11 000