Grev Wedels Moderne

Auksjon mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Holmboe, Thorolf (1866-1935)
Kystlandskap med blomstrende syriner

Olje på lerret
86x100
Signert nede t.h.: Th Holmboe

Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 42 000