Holmboe, Thorolf(1866-1935)
Kystlandskap med blomstrende syriner
Olje på lerret
86x100
Signert nede t.h.: Th Holmboe
Vurdering
Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00
Tilslag NOK 42 000
Olje på lerret
86x100
Signert nede t.h.: Th Holmboe
Vurdering