Grev Wedels Moderne

Auksjon mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Fjell, Kai (1907-1989)
Kvinnehode

Olje på plate
33x41
Signert oppe t.v.: Kai Fjell

Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Vurdering
NOK 60 000

Tilslag NOK 50 000