Johannessen, Erik Harry(1902-1980)
Portrett
Olje på plate
41x33
Signert nede t.h.: EHJ
Påtegnet med tittel, signert og datert 1960, på baksiden av platen.
Vurdering
Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00
Tilslag NOK 5 000
Olje på plate
41x33
Signert nede t.h.: EHJ
Vurdering