Grev Wedels Moderne

Auksjon mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Johannessen, Erik Harry (1902-1980)
Portrett

Olje på plate
41x33
Signert nede t.h.: EHJ

Påtegnet med tittel, signert og datert 1960, på baksiden av platen.

Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Vurdering