Gullvåg, Håkon(1959-)
Kaptein Kaalder 1980
Olje på lerret
90x100
Signert og datert nede t.v.: Gullvåg -80
Påtegnet med tittel på baksiden. Huset skal være kunstnerens barndomshjem
Vurdering
Auksjonert torsdag 8. juni 2000 kl 20:00
Tilslag NOK 15 000