Auksjon torsdag 8. juni 2000 kl 20:00
Gullvåg, Håkon(1959-)
Kaptein Kaalder 1980

Olje på lerret
90x100
Signert og datert nede t.v.: Gullvåg -80

Påtegnet med tittel på baksiden. Huset skal være kunstnerens barndomshjem

Vurdering

Auksjonert torsdag 8. juni 2000 kl 20:00

Tilslag NOK 15 000