Grev Wedels Moderne

Auksjon torsdag 8. juni 2000 kl 20:00

Store Sal

Bleken, Håkon (1929-)
Trilogi over Adrians smerte 1991

Olje på plate og på lerret
50x70, 80x65 og 50x70
Tre felt (triptyk) Alle signert og datert nede t.h.: HB -91

Sidefeltene malt på plate, midtfeltet malt på lerret. Fra Faustus av Thomas Mann

Auksjonert torsdag 8. juni 2000 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 62 000