Jorde, Lars(1865-1939)
Elvelandskap 1937
Olje på lerret
65x77
Signert og datert nede t.h.: Lars Jorde 37
Antagelig Mesnaelven.
Vurdering
Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00
Tilslag NOK 34 000
Olje på lerret
65x77
Antagelig Mesnaelven.
Vurdering