Grev Wedels Moderne

Auksjon mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Jorde, Lars (1865-1939)
Elvelandskap 1937

Olje på lerret
65x77
Signert og datert nede t.h.: Lars Jorde 37

Antagelig Mesnaelven.

Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 34 000