Grev Wedels Moderne

Auksjon mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Weidemann, Jakob (1923-2001)
Komposisjon 1965

Olje på lerret
34x41
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 65.

Påtegnet med dedikasjon på baksiden av lerretet.

Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 21 000