Grev Wedels Moderne

Auksjon mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Krohn, Xan (1882-1959)
Modeller

Olje på plate
65x81
Signert nede t.h.: Xan Krohn

Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Vurdering