Norsk
English
Min side
Logg ut
Logg inn
Grev Wedels Plass Auksjoner
Auksjoner
Resultater
Kunstnere
Aktuelt
Selge
Kjøpe
Om oss
Søk
Auksjon
mandag 17. juni 2002 kl 20:00
Grev Wedels Moderne
Forrige
18
Neste
Vis stort bilde (pressefoto)
Krohn, Xan
(1882-1959)
Modeller
Olje på plate
65x81
Signert nede t.h.: Xan Krohn
Vurdering
Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00
Tilslag NOK 6 000