Auksjon mandag 17. juni 2002 kl 20:00
Smith-Hald, Bjørn(1883-1964)
Fra Fjellveien

Olje på lerret
49x64
Signert nede t.v.: Bjørn Smith-Hald

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.

Vurdering
NOK 8 000

Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00