Smith-Hald, Bjørn(1883-1964)
Fra Fjellveien
Olje på lerret
49x64
Signert nede t.v.: Bjørn Smith-Hald
Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.
Vurdering
NOK 8 000
Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00
Olje på lerret
49x64
Vurdering
NOK 8 000