Eriksen, Sigurd(1884-1976)
Vårbekk 1967
Olje på plate
46x38
Signert og datert nede t.h.: Sigurd Eriksen 1967
Påtegnet med tittel på baksiden, på rammen.
Vurdering
Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00
Tilslag NOK 3 000
Olje på plate
46x38
Vurdering