Grev Wedels Moderne

Auksjon mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Eriksen, Sigurd (1884-1976)
Vårbekk 1967

Olje på plate
46x38
Signert og datert nede t.h.: Sigurd Eriksen 1967

Påtegnet med tittel på baksiden, på rammen.

Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Vurdering