Grande, Severin(1869-1934)
Fra Paris 1929
Olje på lerret
65x81
Signert og datert nede t.v.: S Grande - 29
Vurdering
NOK 20 000
Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00
Olje på lerret
65x81
Vurdering
NOK 20 000