Grev Wedels Moderne

Auksjon mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Grande, Severin (1869-1934)
Fra Paris 1929

Olje på lerret
65x81
Signert og datert nede t.v.: S Grande - 29

Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Vurdering
NOK 20 000