Grev Wedels Moderne

Auksjon mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Eriksen, Sigurd (1884-1976)
Fra Filtvedt

Olje på lerret
67x73
Signert nede t.h.: Sigurd Eriksen

Påtegnet med tittel på baksiden.

Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Vurdering