Eriksen, Sigurd(1884-1976)
Fra Filtvedt
Olje på lerret
67x73
Signert nede t.h.: Sigurd Eriksen
Påtegnet med tittel på baksiden.
Vurdering
Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00
Tilslag NOK 7 000
Olje på lerret
67x73
Vurdering