Grev Wedels Moderne

Auksjon mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Grande, Severin (1869-1934)
Oppstilling med fat og krukke 1926

Olje på lerret
33x46
Signert og datert nede t.h.: Grande -26

Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Vurdering