Grev Wedels Moderne

Auksjon mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Grande, Severin (1869-1934)
Naken pike

Olje på lerret
107x81
Signert nede t.v.: S Grande

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.

Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 33 000