Grande, Severin(1869-1934)
Naken pike
Olje på lerret
107x81
Signert nede t.v.: S Grande
Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.
Vurdering
Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00
Tilslag NOK 33 000
Olje på lerret
107x81
Signert nede t.v.: S Grande
Vurdering