Auksjon mandag 17. juni 2002 kl 20:00
Ythjall, Terje(1943-)
Dressøren 1975

Olje på lerret
31x31
Signert og datert nede t.h.: T. Ythjall 1975

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen og på lapp.

Vurdering

Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Tilslag NOK 8 500