Ythjall, Terje(1943-)
Dressøren 1975
Olje på lerret
31x31
Signert og datert nede t.h.: T. Ythjall 1975
Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen og på lapp.
Vurdering
Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00
Tilslag NOK 8 500
Olje på lerret
31x31
Vurdering