Grev Wedels Moderne

Auksjon mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Ythjall, Terje (1943-)
Dressøren 1975

Olje på lerret
31x31
Signert og datert nede t.h.: T. Ythjall 1975

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen og på lapp.

Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Vurdering