Auksjon mandag 17. juni 2002 kl 20:00
Ythjall, Terje(1943-)
Maskert liten og stor 1990

Olje på lerret
39x28
Signert og datert nede t.h.: T Ythjall. Terje Ythjall 1990.

Påtegnet med tittel, på baksiden på blindrammen.

Vurdering

Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Tilslag NOK 10 500