Grev Wedels Moderne

Auksjon mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Ythjall, Terje (1943-)
Maskert liten og stor 1990

Olje på lerret
39x28
Signert og datert nede t.h.: T Ythjall. Terje Ythjall 1990.

Påtegnet med tittel, på baksiden på blindrammen.

Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 10 500