Auksjon mandag 17. juni 2002 kl 20:00
Jorde, Lars(1865-1939)
To gutter ved grind 1932

Olje på lerret
50x60
Signert og datert nede t.v.: Lars Jorde. 32

Kunstnernes Hus, Oslo 19.. kat.nr. 192.

Vurdering

Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Tilslag NOK 36 000