Auksjon mandag 17. juni 2002 kl 20:00
Lie-Jørgensen, Thorbjørn(1900-1961)
Kystlandskap med varde 1946

Olje på lerret
65x81
Signert og datert nede t.h.: Thorbjørn Lie-Jørgensen 1946

Vurdering

Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Tilslag NOK 23 000