Haalke, Hjalmar(1894-1964)
Fra Drammensveien i Oslo 1947
Olje på lerret
81x100
Signert og datert nede t.v.: Hjalmar Haalke 1947
45?
Vurdering
Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00
Tilslag NOK 40 000
Olje på lerret
81x100
45?
Vurdering