Auksjon mandag 17. juni 2002 kl 20:00
Haalke, Hjalmar(1894-1964)
Fra Drammensveien i Oslo 1947

Olje på lerret
81x100
Signert og datert nede t.v.: Hjalmar Haalke 1947

45?

Vurdering

Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Tilslag NOK 40 000