Grev Wedels Moderne

Auksjon torsdag 8. juni 2000 kl 20:00

Store Sal

Weidemann, Jakob (1923-2001)
Komposisjon 1988

Olje på lerret
111x111
Signert og datert nede t.v.: Weidemann -88

Auksjonert torsdag 8. juni 2000 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 125 000