Hus-auksjon

Auksjon lørdag 31. august 2002 kl 14:00

Utstillingssalene

Müller, Morten (1828-1911)
Hus i sydlandsk landskap

Olje på papir, oppklebet på plate
25x38
Signert nede t.h.: M. Müller.

Påtegnet med signatur på baksiden av platen.

Auksjonert lørdag 31. august 2002 kl 14:00

Vurdering