Auksjon lørdag 31. august 2002 kl 14:00
Müller, Morten(1828-1911)
Stenstudie

Olje på lerret, oppklebet på plate
27x41
Signert nede t.v.: Morten Müller

Vurdering

Auksjonert lørdag 31. august 2002 kl 14:00