Hus-auksjon

Auksjon lørdag 31. august 2002 kl 14:00

Utstillingssalene

Müller, Morten (1828-1911)
Stenstudie

Olje på lerret, oppklebet på plate
27x41
Signert nede t.v.: Morten Müller

Auksjonert lørdag 31. august 2002 kl 14:00

Vurdering