Hus-auksjon

Auksjon lørdag 31. august 2002 kl 14:00

Utstillingssalene

Nielssen, Johan (1835-1912)
Seilskutehavn 1880

Olje på lerret
61x97
Signert og datert nede t.h.: Johan Nielsen 1880.

Auksjonert lørdag 31. august 2002 kl 14:00

Vurdering

Tilslag NOK 24 000