Auksjon lørdag 31. august 2002 kl 14:00
Nielssen, Johan(1835-1912)
Seilskutehavn 1880

Olje på lerret
61x97
Signert og datert nede t.h.: Johan Nielsen 1880.

Vurdering

Auksjonert lørdag 31. august 2002 kl 14:00

Tilslag NOK 24 000