Hus-auksjon

Auksjon lørdag 31. august 2002 kl 14:00

Utstillingssalene

Lindaas, Waldemar (1892-1959)
Den grønne glassvasen

Olje på lerret
50x63
Signert nede t.h.: WL

Påtegnet med tittel og signert på baksiden, på blindrammen.

Auksjonert lørdag 31. august 2002 kl 14:00

Vurdering
NOK 2 000