Hansteen, Nils(1855-1912)
Skibbrudd 1894
Blandingsteknikk på papir, lysmål
30x23
Signert og datert nede t.v.: Nils Hansteen 94
Vurdering
Auksjonert lørdag 31. august 2002 kl 14:00
30x23
Vurdering