Hus-auksjon

Auksjon lørdag 31. august 2002 kl 14:00

Utstillingssalene

Hansteen, Nils (1855-1912)
Skibbrudd 1894

Blandingsteknikk på papir, lysmål
30x23
Signert og datert nede t.v.: Nils Hansteen 94

Auksjonert lørdag 31. august 2002 kl 14:00

Vurdering