Hus-auksjon

Auksjon lørdag 31. august 2002 kl 14:00

Utstillingssalene

Heramb, Thore (1916-2014)
Komposisjon 1958

Olje på plate
51x65
Signert og datert nede t.v.: Th. Heramb 58

Auksjonert lørdag 31. august 2002 kl 14:00

Vurdering

Tilslag NOK 12 000