Auksjon lørdag 31. august 2002 kl 14:00
Heramb, Thore(1916-2014)
Komposisjon 1958

Olje på plate
51x65
Signert og datert nede t.v.: Th. Heramb 58

Vurdering

Auksjonert lørdag 31. august 2002 kl 14:00

Tilslag NOK 12 000