Heramb, Thore(1916-2014)
Komposisjon 1958
Olje på plate
51x65
Signert og datert nede t.v.: Th. Heramb 58
Vurdering
Auksjonert lørdag 31. august 2002 kl 14:00
Tilslag NOK 12 000
Olje på plate
51x65
Vurdering