Hus-auksjon

Auksjon lørdag 31. august 2002 kl 14:00

Utstillingssalene

Grønvold, Marcus (1845-1929)
Kystlandskap

Olje på lerret
40x60
Signert nede t.h.: M Grønvold

Påtegnet på baksiden: Norsk landskap.

Auksjonert lørdag 31. august 2002 kl 14:00

Vurdering