Hus-auksjon

Auksjon lørdag 31. august 2002 kl 14:00

Utstillingssalene

Ukjent, kunstner
Dampskib ved havn

Olje på papir, oppklebet på plate
12x31
Usignert.

Auksjonert lørdag 31. august 2002 kl 14:00

Vurdering
NOK 1 500