Hus-auksjon

Auksjon lørdag 31. august 2002 kl 14:00

Utstillingssalene

Grønvold, Bernt (1859-1923)
Kvinneportrett

Olje på lerret, oppklebet på plate
51x39
Signert opp t.h.: Bernt Grønvold

Auksjonert lørdag 31. august 2002 kl 14:00

Vurdering
NOK 5 000