Norsk
English
Min side
Logg ut
Logg inn
Grev Wedels Plass Auksjoner
Auksjoner
Resultater
Kunstnere
Aktuelt
Selge
Kjøpe
Om oss
Søk
Auksjon
lørdag 31. august 2002 kl 14:00
Hus-auksjon
Forrige
65
Neste
Munch, Inger
Oppstilling med eple
Olje på plate
17x14
Signert nede t.h.: I Munch
Vurdering
Auksjonert lørdag 31. august 2002 kl 14:00