Hus-auksjon

Auksjon lørdag 31. august 2002 kl 14:00

Utstillingssalene

Merton, Erling (1898-1967)
Aftensol 1934

Olje på lerret
51x60
Signert og datert nede t.v.: E Merton 34

Signert, påtegnet med tittel, samt: 12, på baksiden av lerretet.

Auksjonert lørdag 31. august 2002 kl 14:00

Vurdering