Hus-auksjon

Auksjon lørdag 31. august 2002 kl 14:00

Utstillingssalene

Ljøsne, Halvdan (1929-2006)
Oppstilling med flasker 1964

Olje på lerret
54x65
Signert og datert nede t.h.: Halfdan Ljøsne -64

Auksjonert lørdag 31. august 2002 kl 14:00

Vurdering