Ljøsne, Halvdan(1929-2006)
Oppstilling med flasker 1964
Olje på lerret
54x65
Signert og datert nede t.h.: Halfdan Ljøsne -64
Vurdering
Auksjonert lørdag 31. august 2002 kl 14:00
Olje på lerret
54x65
Vurdering