Auksjon lørdag 31. august 2002 kl 14:00
Ljøsne, Halvdan(1929-2006)
Oppstilling med flasker 1964

Olje på lerret
54x65
Signert og datert nede t.h.: Halfdan Ljøsne -64

Vurdering

Auksjonert lørdag 31. august 2002 kl 14:00