Hus-auksjon

Auksjon lørdag 31. august 2002 kl 14:00

Utstillingssalene

Lindaas, Waldemar (1892-1959)
Rosa peoner

Olje på lerret
60x68
Signert nede t.h.: WL

Påtegnet med tittel på baksiden, på lerretet. Påtegnet med signatur på baksiden, på blindrammen.

Auksjonert lørdag 31. august 2002 kl 14:00

Vurdering
NOK 2 000