Hus-auksjon

Auksjon lørdag 31. august 2002 kl 14:00

Utstillingssalene

Ljøsne, Halvdan (1929-2006)
Frukttrær vinter 1977

Pastell, lysmål
49x64
Signert og datert nede t.h.: Halvdan Ljøsne -77

Auksjonert lørdag 31. august 2002 kl 14:00

Vurdering
NOK 5 000