Hus-auksjon

Auksjon lørdag 31. august 2002 kl 14:00

Utstillingssalene

Hokstad, Oskar (1894-1982)
Bukten 1917

Olje på lerret
35x43
Signert og datert nede t.h.: Oskar Hokstad 1917

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen. Utsyn over Trondheimsfjorden med Munkholmen.

Auksjonert lørdag 31. august 2002 kl 14:00

Vurdering