Hokstad, Oskar(1894-1982)
Bukten 1917
Olje på lerret
35x43
Signert og datert nede t.h.: Oskar Hokstad 1917
Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen. Utsyn over Trondheimsfjorden med Munkholmen.
Vurdering
Auksjonert lørdag 31. august 2002 kl 14:00
Tilslag NOK 4 000