Hus-auksjon

Auksjon lørdag 31. august 2002 kl 14:00

Utstillingssalene

Mehl, Eilert (1865-1941)
Høyfjell med hunder 1898

Olje på lerret
62x40
Signert, noe utydelig stedsbestemt og datert nede t.h.: Eilert Mehl Vastinden (?) 12 juni 98-

Påtegnet med tittel på baksiden, på rammen.

Auksjonert lørdag 31. august 2002 kl 14:00

Vurdering
NOK 3 000–4 000