Hus-auksjon

Auksjon lørdag 31. august 2002 kl 14:00

Utstillingssalene

Løkke, Karl (1870-1943)
Vårsol Lesja

Olje på lerret
38x53
Signert nede t.v.: Karl Løkke

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.

Auksjonert lørdag 31. august 2002 kl 14:00

Vurdering