Auksjon lørdag 31. august 2002 kl 14:00
Kihle, Harald(1905-1997)
Akt i døren 1946

Litografi, lysmål
65x36
Signert og datert nede t.h.: Harald Kihle Oslo 1946

Nummerert nede t.v.: 10/200.

Vurdering

Auksjonert lørdag 31. august 2002 kl 14:00