Kihle, Harald(1905-1997)
Akt i døren 1946
Litografi, lysmål
65x36
Signert og datert nede t.h.: Harald Kihle Oslo 1946
Nummerert nede t.v.: 10/200.
Vurdering
Auksjonert lørdag 31. august 2002 kl 14:00
Litografi, lysmål
65x36
Nummerert nede t.v.: 10/200.
Vurdering