Hus-auksjon

Auksjon lørdag 31. august 2002 kl 14:00

Utstillingssalene

Kihle, Harald (1905-1997)
Akt i døren 1946

Litografi, lysmål
65x36
Signert og datert nede t.h.: Harald Kihle Oslo 1946

Nummerert nede t.v.: 10/200.

Auksjonert lørdag 31. august 2002 kl 14:00

Vurdering