Jubileumsauksjonen

Auksjon torsdag 21. november 2002 kl 19:00

Hoff, Tor (1925-1976)
Komposisjon 1948

Olje på lerret
60x73
Signert og datert oppe t.h.: Tor Hoff 48

Auksjonert torsdag 21. november 2002 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 30 000