Auksjon torsdag 21. november 2002 kl 19:00
Hoff, Tor(1925-1976)
Komposisjon 1948

Olje på lerret
60x73
Signert og datert oppe t.h.: Tor Hoff 48

Vurdering

Auksjonert torsdag 21. november 2002 kl 19:00

Tilslag NOK 30 000