Jubileumsauksjonen

Auksjon torsdag 21. november 2002 kl 19:00

Ender, Axel (1853-1920)
Kvinne med hest på vei til seters

Olje på papir, oppklebet på plate
21x27
Signert nede t.v.: Axel Ender

Auksjonert torsdag 21. november 2002 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 30 000