Jubileumsauksjonen

Auksjon torsdag 21. november 2002 kl 19:00

Askevold, Anders (1834-1900)
Hjem fra fjeldet 1877

Olje på lerret
46x70
Signert og datert nede t.v.: A: Askevold. 1877.

Påtegnet med tittel og signert på baksiden, på blindrammen.

Auksjonert torsdag 21. november 2002 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 35 000 med forbehold