Auksjon torsdag 21. november 2002 kl 19:00
Askevold, Anders(1834-1900)
Fjordlandskap med brygge og båter 1888

Olje på lerret
50x83
Signert og datert nede t.h.: A: Askevold. 1888.

Vurdering

Auksjonert torsdag 21. november 2002 kl 19:00