Jubileumsauksjonen

Auksjon torsdag 21. november 2002 kl 19:00

Bratland, Jacob (1859-1906)
Mor og barn 1894

Olje på lerret
95x142
Signert og datert nede t.v.: Iac Bratland. 1894

Auksjonert torsdag 21. november 2002 kl 19:00

Vurdering
NOK 200 000–300 000