Auksjon torsdag 21. november 2002 kl 19:00
Mordt, Gustav Adolph(1826-1856)
Kystlandskap med folkeliv 1848

Olje på papir, oppklebet på lerret
19x26
Signert og datert nede t.h.: Mordt 48

Vurdering

Auksjonert torsdag 21. november 2002 kl 19:00