Jubileumsauksjonen

Auksjon torsdag 21. november 2002 kl 19:00

Mordt, Gustav Adolph (1826-1856)
Kystlandskap med folkeliv 1848

Olje på papir, oppklebet på lerret
19x26
Signert og datert nede t.h.: Mordt 48

Auksjonert torsdag 21. november 2002 kl 19:00

Vurdering