Jubileumsauksjonen

Auksjon torsdag 21. november 2002 kl 19:00

Rasmussen, Anton (1842-1914)
Fjordlandskap med folkeliv

Olje på lerret
77x126
Signert nede t.v.: A. Rasmussen

Auksjonert torsdag 21. november 2002 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 50 000 med forbehold