Jubileumsauksjonen

Auksjon torsdag 21. november 2002 kl 19:00

Normann, Adelsteen (1848-1918)
Folkeliv ved Norlandskyst

Olje på plate
24x36
Signert nede t.v.: A Normann

Auksjonert torsdag 21. november 2002 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 58 000