Jubileumsauksjonen

Auksjon torsdag 21. november 2002 kl 19:00

Kavli, Arne (1878-1970)
Varm dag

Olje på lerret
80x88
Signert nede t.v.: A. Kavli.

UTSTILT:

Kunstnernes Hus, Oslo 1948, kat.nr. 162.

Auksjonert torsdag 21. november 2002 kl 19:00

Vurdering
NOK 150 000