Jubileumsauksjonen

Auksjon torsdag 21. november 2002 kl 19:00

Ender, Axel (1853-1920)
Portrett av en ung dame 1880

Olje på plate
32x26
Signert og datert på midten t.v.: Axel Ender. 1880.

Ovalt.

Auksjonert torsdag 21. november 2002 kl 19:00

Vurdering